איך לעצב את הבית באופן שישקף את סיפור חייך


בתחילת ההתקשרות שלי עם לקוחות , תמיד שואלים אותי , מה הסגנון שמועדף עליי? איך אני רואה שייראה הבית? אני נוהגת להחזיר את ה"כדור " למגרש הביתי שלהם (תרתי משמע ..) התגובה שלי היא שאני עיצבתי לי ולמשפחתי את הבית ונפגשנו כדי לתכנן ולעצב את הבית שלהם . מיד מתחיל בירור אישי שאני עורכת עם הלקוחות שלי , איך לעצב את הבית באופן שישקף אתכם ? מתחילים בבחינת החומרים שהם אוהבים (עץ לסוגיו השונים .. זכוכית , מתכת , אבן , ועוד..) איזה צבעים גורמים להם לחיבור וריגוש?(הקשת רחבה ..) מבחינה צורנית , האם יש חיבור לצורות סימטריות או אי סימטריות ? לאט לאט אנחנו מגיעים לתשובות הנכונות והמדוייקות עבורם .

כך נבנה תהליך של תכנון שהוא משקף את הבחירות שנוגעות אליהם , התגובות והתשבוחות לא מאחרות להגיע כשאנחנו מגיעים לתוצר הסופי . תכנון ועיצוב מוצלחים הם לא רק אינדיקציה של יופי ונראות , הערך המוסף של זה הוא הרגש , החיבור הפנימי !! המקום הזה שאתה נכנס לבית ומרגיש שזה לא רק יפה ואסתטי אלא זה שלך !!כך נבנה תהליך של תכנון שהוא משקף את הבחירות שלהם , התשבוחות לא מאחרות להגיע שאנו מגיעים לתוצר הסופי .

תכנון ועיצוב מוצלחים הם לא רק אינדיקציה של יופי ונראות , הערך המוסף של זה הוא הרגש , החיבור הפנימי !! הרגע הזה שאתה נכנס הבייתה ומרגיש שזה לא רק יפה אלא זה גם שלך !!

Featured Posts
Recent Posts